TEKNİK BAKIM ÜRÜNLERİ

F6 KURU YAĞLAYICI SPREY

Kuru yağlama gerektiren yüzeylerde kullanılmak üzere hazırlanmış çabuk kuruyan çok ince, kuvvetli ve kalıcı film tabakası bırakan sprey ürünüdür.

Aşırı soğuk ve sıcak ortamlarda gres kullanılmayan bölgelerde yağlayıcı olarak çalışır. Yük altında yüksek mukavemet sağladığı gibi hızlı kuruması ve sürtünmelere engel olması sebebiyle tercih edilir.

F6 MoS2 PAS ÇÖZÜCÜ GEVŞETİCİ

MoS2 Pas Çözücü Gevşetici, mükemmel pas çözücü,su itici, koruyucu ve içe nüfuz eden özellilere sahiptir.

F6 PAS ÇÖZÜCÜ VE GEVŞETİCİ SPREY

Derinlemesine nüfuz eden çok amaçlı pas gevşetici, yağlayıcıdır.

Paslanmış bağlantı ve montaj yerlerinde, civata, somun, menteşe ve kilitleri sökmede, nüfuz etmenin zor olduğu yağlanmamış noktalarda etkin yağlama için kullanılır.

F6 ÇOK AMAÇLI LİTYUM GRES

Çok Amaçlı Lityum Gres, yağlama özellikli, sürtünmeye ve suya karşı dayanıklı, yapışkan özellikli lityum sabun gres içerikli yağlama spreyidir. Yüksek verimli yağlayıcı ve korozyon önleyicidir. Parçaların ömrünü uzatır, sessiz ve verimli çalışmasını sağlar. Sprey kullanımı nedeniyle uzak noktalara yağlayıcı daha kolay ulaşabilir ve tutunur. 

F6 SPD 2000 SİLİKONLU GRES

SPD 2000, koruyucu ve yağlayıcı özelliğe sahip değişik amaçlarla kullanılabilen çok amaçlı silikon esaslı, basınca dayanıklı, yüzeye tutunma özellikli bir sprey bir üründür.

F6 COPPERSLIP BAKIRLI PASTA SPREY

Yüksek ısılarda ve ağır çalışma şartlarından kaynaklanan yüksek ergimeyi ve kaynamayı engelleyen ve yüzeyi koruyan bir tür gres üründür.

Yüzeylere sürüldüğünde hiçbir zaman sertleşmez ve hep yumuşak bir zar olarak kalır ve yüzeydeki genleşme, daralma, basınç gibi değişimler yerinden söküp atamaz. Yüksek sürtünmeli ve burgulu yerlerde montaj işlemini kolaylaştırır.

COPPERSLIP MONTAJ MACUNU

Copperslip Montaj Macunu, yüksek ısılarda ve ağır çalışma şartlarından kaynaklanan yüksek ergimeye ve kaynamayı sürüldüğü yerlerde engelleyen ve yüzeyi koruyan, yüksek ısıda ( 1100°C ) özelliği bozulmayan yumşak metal tozu esaslı bir kaplayıcı ve kuru yağlayıcıdır.

F6 ANTİBAKTERİYEL EL YIKAMA KREMİ

F6 El yıkama kremi, eldeki tüm boya çeşitlerini, katı-sıvı yağları, zift, katran, gres, vernik, tutkal ve poliüretan gibi her türlü inatçı ve yapışkan kirliliği cilde zarar vermeden temizleyen dermatolojik olarak test edilmiş kozmetik bir üründür. Kozmetik yönetmeliği hükümlerine göre üretilmiştir.

SİLAH TEMİZLEME SPREYİ

F6 Silah Temizleyici Sprey, özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici, yağlayıcı ve koruyucu bir üründür. Yapışmış, gresimsi, tozlanmış kirli silah metal parçalarını sorunsuzca temizler, paslanmış yüzeylere nüfuz eder, temizlerken yağlar ve paslanmaya karşı da korur.

SİLAH KORUYUCU SPREY

F6 Silah Koruyucu Sprey, günlük kullanım ve uzun süreli depolanması esnasında koruma amaçlı olarak özellikle askeri silahlar için geliştirilmiş temizleyici ve koruyucu sprey üründür. Çok sıcak ve buzlanma şartlarında dahi dış ortamdan silahı korumak ve sorunsuz çalışır durumda hazırlamak için kullanılır.