KORUYUCULAR, YAĞLAYICILAR, GRESLER

SPEEDOL MULTI PURPOSE TÜP GRES

Çok maksatlı lityum sabunlu bir gres olup, orta ve büyük boy rulmanlar ile hareket eden tüm elemanlar için kullanılır. Suya karşı son derece dayanıklıdır.

SPEEDOL LİTYUM KOMPLEX MAVİ KARTUŞ GRES

Geniş uygulama alanına sahip, üstün performanslı, lityum kompleks sabunlu grestir. Yüksek kalitede parafinik mineral yağlarla üretilmiştir, antioksidanlar, korozyon inhibitörleri ve EP (aşırı basınç) / AW (aşınma önleyici) katıkları içerir.

F6 SPD 40 PLUS

Koruyucu ve yağlayıcı özelliğe sahip değişik amaçlarla kullanılabilen çok amaçlı temizleyici ve yağlayıcı sprey bir üründür.

Paslanmış bağlantı ve montaj yerlerinde, Civata, somun, menteşe ve kilitleri sökmede, Demir, krom, alüminyum ve bakır gibi malzemelerin temizlenmesinde kulanılır.

SPEEDOL MOTO CHAIN CLEANER ZİNCİR TEMİZLEME SPREYİ

Zincirler için çok güçlü yağ temizleme sprey ürünüdür.

SPEEDOL MOTO CHAIN TEFLONLU (PTFE) ZİNCİR YAĞLAMA SPREYİ

Teflonlu (PTFE) yapısıyla sürtünmeden oluşan güç kayıplarını ve aşınma etkilerini en düşük seviyede tutarak zincirlerin optimum seviyede çalışmasını sağlayan üstün performanslı zincir yağlama spreyidir.

SPEEDOL VAZELİN

Vazelin, beyaz, yarı şeffaf, hafifçe floresan, yarı katı, suda çözünmeyen alkolde çok az; eterde, kloroformda, benzende, karbon sülfürde, terebentin yağında çözünen en çok tıpta ve eczacılıkta olmak üzere çeşitli parlatıcılarda, yağlayıcı preslerde ve pas önleyicilerde de kullanılan bir maddedir. 

F6 ÇOK AMAÇLI LİTYUM SPREY GRES

Yağlama özellikli, sürtünmeye ve suya karşı dayanıklı, yapışkan özellikli lityum sabun gres içerikli yağlama spreyidir.

Yüksek verimli yağlayıcı ve korozyon önleyicidir. Parçaların ömrünü uzatır, sessiz ve verimli çalışmasını sağlar. Yapışkanlık özelliği sayesinde yağlayıcı sistem üzerinde daha fazla kalarak etkin yağlama sağlar.