ÜRETİM

 

 kırp

İleri teknolojiye sahip rafinerilerden temin edilen üstün kaliteli baz yağlar ve günümüz motor ve makine teknolojisinin gereksinimi karşılayacak yüksek performanslı katıklar kullanılarak yapılan ürünlerimiz, uzun süren araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda müşterilerimize sunulmaktadır.

Fabrikamız bünyesinde 4500 m2 kapalı alana sahip gres, madeni yağ, antifriz ve mustahzar ürünler üretim- harmanlama ve dolum bölümleri mevcuttur.

300 MT / gün kapasiteli harmanlama kapasitesine sahiptir.

Otomatik dolum kapasiteleri;

  • 36 MT / gün fıçı dolum.
  • 72 MT / gün teneke dolum.
  • 17 MT / gün litrelik dolum.
  • 4 MT / gün hidrolik fren yağı (DOT) dolum (kapalı sistem).
  • 66 MT / gün antifriz cam suyu dolum.
  • 12 MT / gün gres dolum.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, ISO 45001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesine sahip şirketimiz, laboratuarının yetkinliğini ve güvenilirliğini sağlamak için TS EN ISO/IEC 17025 TÜRKAK "Akreditasyon Belgesi"ne sahiptir. Akreditasyon Belgesi ile ölçüm sonuçlarının tüm dünyada güvenilirliği tescil edilmiştir.

Ürünlerimizde kullandığımız mineral baz yağ ihtiyacının büyük bir bölümünü TÜPRAŞ - Aliağa tesisinden, sentetik baz yağ ihtiyacını uluslararası baz yağ üreticilerinden temin eden firmamız, katık ihtiyacını da başta ABD, İngiltere, Almanya, Belçika, Fransa gibi ülkelerde konusunda dünya lideri olan firmalardan sağlamakta ve Speedol'un tecrübesiyle birleştirip son kullanıcıya sunmaktadır. Ayrıca firmamız dünyanın önde gelen motor ve araç üreticilerinden VOLVO, MAN, MTU, DAIMLER CHRYSLER, RENAULT, ZF, CINCINNATI, DENISON gibi firmaların onay belgelerine sahiptir.

ÖZEL ÜRETİMLER ;

Savunma sanayine, demiryollarına , denizcilik ve havacılık sektörüne proje bazında ürettiğimiz özel ürünlerle bu sektörlere çözümler sunarak ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaktan gurur duyuyoruz.