ARAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

F6 MOTOR TEMİZLEYİCİ KÖPÜK SPREY

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir bölüme zarar vermez. Akü, distribütör, alternatör gibi elektrik parçalarını kapattıktan sonra uygulama yapılır. Ekonomiktir ve bol köpüklüdür. Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar.

F6 MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY

Motor üzerindeki yağa, grese ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Özel formüle edilmiş bir üründür. Bileşiminde yer alan koruyucular sayesinde metal parçalara zarar vermez. Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar.

F6 JANT TEMİZLEYİCİ SPREY

Araç lastiklerindeki jant yüzeyinde biriken balata artıkları ile bu artıklarla birleşerek jant yüzeyine yapışan, böcek pisliklerini, çamur ve yağların hızlı temizliği için kullanılan araç bakım spreyidir. 

Jantın temizliğini sağlarken orjinal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

F6 ENDÜSTRİYEL PARÇA TEMİZLEYİCİ SPREY

Metal işleme atölyeleri, kazan daireleri, tamir atölyeleri, tersaneler, makine bakım atölyeleri, tank dipleri, sert yüzeyler, işlenmiş yüzeyler, lineer ve dairesel hareketli makine parçaları, makine şasileri, metal parçalar, çeşitli metal parça ve yüzeylerde oluşan; katranlaşmış yağ gres, zift ve diğer kalıntıları çözer.

F6 FREN BALATA TEMİZLEYİCİ SPREY

Fren sisteminin parçalarını ve balata yüzeylerini temizlemek için geliştirilmiş temizleyici, çabuk kuruma, leke bırakmayan özellikte direkt hedefe püskürtülebilen bir sprey çeşididir. Otomobil, minibüs, panelvan, hafif ticari vb araçlarda diskli ve kampanalı frenleri ve debriyaj parçalarını, balata tozlarından, yağdan ve kirlerden temizler.

F6 LASTİK PARLATICI SPREY

Lastik, jant ve jant kapaklarındaki fren tozu, yağ ve yol izlerini ortadan kaldırır.

F6 LASTİK TAMİR SPREYİ

Lastik Tamir Spreyi, içerisinde bulunan ve hava ile temas ettiğinde kauçuklaşan özel formülü ile patlayan lastiğinizi tamir eder ve 20 psi' a kadar şişirebilir. Lastik Tamir Spreyi patlamış lastikleri sökmeden onarır. Pratik, hızlı ve güvenilir bir üründür, lastiğe zarar vermez. Patlak lastik ile yolda kalmaya son verir.

F6 PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ SPREY

F6 Dizel Partikül Filtre Temizleyici Sprey, kirlenmiş dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek ve kirlenmiş DPF 'den kaynaklanan perfomans düşüşlerini, arızaları gidermek için kullanılan temizleyici sprey üründür.

F6 PARTİKÜL FİLTRE TEMİZLEYİCİ

F6 Dizel Partikül Filtresi Temizleyici, dizel motorların tıkanmış dizel partikül filtresini (DPF) temizlemek ve böylece partikül emisyonlarını düşürmek üzere geliştirilmiş dizel araç katkısıdır.

F6 TORPİDO PARLATICI SPREY

Plastik ve lastik aksam, araç kokpitlerinde temizlik, koruma ve parlaklık için kullanılır. Aracınızın iç bölümündeki deri, vinil, plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler.

F6 KARTER YIKAYICI (ENGINE FLUSH)

Karter Yıkayıcı, yağ değişimi öncesi yağlama sistemlerini flaşlamak (sirküle şekilde temizlemek) için formüle edilmiş konsantre motor ve karter temizleme sıvısıdır.

F6 RADYATÖR ÇATLAK TIKAYICI

Soğutma sistemindeki küçük sızıntıları gidermek ve sızıntılara karşı korumak üzere geliştirilmiş sızdırmazlık ürünüdür.

F6 ANTİFRİZLİ İNORGANİK KONSANTRE CAM SUYU -45⁰C

Cam yıkama sisteminin donmasını önleyen temizleyici kimyasalları içeren konsantre araç bakım üründür.

F6 KULLANIMA HAZIR CAM SUYU ANTİFRİZİ -24°C

Cam suyu ve cam yıkama sisteminin donmasını önleyen, temizleyici kimyasallar içeren bir araç bakım ürünüdür.

F6 KULLANIMA HAZIR CAM SUYU ANTİFRİZİ -10°C

Cam suyu ve cam yıkama sistminin donmasını önleyen, temizleyici kimyasallar içeren bir araç bakım ürünüdür. 

SPEEDOL CAM SUYU ANTİFRİZİ -12°C

Cam suyu ve cam yıkama sisteminin donmasını önleyen, temizleyici kimyasallar içeren bir araç bakım ürünüdür.

F6 YAZLIK CAM SUYU

Yaz kullanımı için özel hazırlanmış formülü ile kir, çamur, yağ, böcek ve bitki kalıntılarını kolayca temizler. Görüş alanını netleştirir. Kullanıma hazır üründür. Su ile seyreltmeden kullanınız. 

F6 CAM TEMİZLEME SABUNU KONSANTRE

Cam yıkama sistemine (cam suyu deposu) su veya camsuyu içerisine eklenerek araçların camlarındaki haşere ve zor kirleri etkin olarak temizleyerek temiz ve net görüntü sağlayan konsantre cam suyu katkı ürünüdür.

F6 CAM VE KİLİT BUZ ÇÖZÜCÜ DEICER

Araç camlarında ve Kontrol kilidi olmayan donmuş kapı kilitlerindeki buzları çözer ve tekrar buzlanmaya karşı uzun süreli koruma sağlar. Silecek fıskiyelerindeki buzun temizlenmesinde de etkin bir şekilde kullanılır.

F6 ODA ve OTO PARFÜMÜ SPREY

F6 Oto Parfümü özellikle otomotiv araçlarda kullanılmak üzere formüle edilmiş, evlerde, ofislerde kısaca yaşanan tüm mekanlarda ortamdaki kötü hava kokusunu değiştirmek, mevcut havayı farklılaştırmak için kullanılan hoş kokulu sprey üründür.

SPEEDOL HAVALI FREN ALKOLÜ

Fren sistemi hava ile çalısan tüm araçlarda ve kriko kabinleri gibi diğer basınçlı sistemlerde kullanılmak üzere formüle edilmiş donma önleyici bir sıvıdır.