SPEEDOL BOR STRONG MOTOR YAĞI KATKISI

SPEEDOL BOR STRONG MOTOR YAĞI KATKISI

BOR STRONG MOTOR YAĞI KATKISI

Yağ katıkları, her çeşit benzinli ve dizel araçlarda kullanılmak üzere hazırlanmış, yüksek teknoloji ürünü BOR bileşenli motor yağı katığıdır. Formülasyonunda yer alan Nano boyuttaki bor parçacıkları ile sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı minimuma indirerek, motorun aşınmasını engeller. Nano bor parçacıkları yüzeylere çizilmezlik ve büyük ölçüde kaydırma özelliği kazandırmaktadır. Parçalanmama özelliği ile korozyona karşı dayanıklılık sağlar. 

 KULLANIM YERLERİ:

Her çeşit Benzin,  Dizel, LPG ile çalışan tüm otomobil, otobüs, kamyon, çekici, kamyonet, iş makinesi, askeri araçlar, deniz motorları, sanayide aşınmaya maruz kalan tüm motorların karterlerinde güvenle kullanılabilir. 

 ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI:

Düşük Yakıt Sarfiyatı ve Bakım Masrafları

Yakıt sarfiyatını azaltmaya yardımcı olurken, bakım masraflarını da üstün koruma performansından dolayı düşürür.

Minimum Aşınma ve Sessiz Çalıştırma Etkeni Oluşturma

Nano boyuttaki bor parçacıkları ile sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı minimuma indirerek, motorun aşınmasını engeller. Sürtünmeyi azalttığından aracın sessiz çalışmasına yardımcı olur.

Yağ Tüketimini Azaltma ve Motor Yağına Homojen Karışma Performansı

Formülasyonunda yer alan kimyasallar sayesinde motor yağına ilave edildiğinde kolayca karışır ve yağ tüketimini azaltır.

Dört Mevsim Viskozite Kontrolü

 

Aşınmayı Önleme Performansı

Düşük sıcaklıklarda viskoziteyi oransal olarak artıran polimer içerir. Motor yağının viskozite indeksini geliştirir, düşük sıcaklıklarda viskoziteyi artırmadan yüksek sıcaklıklarda daha viskoz bir yağ elde edilmesini sağlar. Kışın yağın akış kabiliyetini kontrol ederek yakıt tasarrufu sağlarken, dört mevsim muhtemel aşınmaları önler. Motorun sessiz çalışmasını sağlar.

 

KULLANIMI :

  • Bor Strong ürününü kullanmadan önce motor yağı ve filtresini değiştirin.
  • Daha iyi karışım için kutuyu çalkalayınız ve motor yağı sıcak iken ekleyiniz.
  • Benzinli ve dizel motor yağlarıyla kullanımı uygundur ancak tam sentetik motor yağlarına katkı olarak eklenmesi gerekli olmadığından tavsiye edilmez.
  • 4 litreden 8 litreye kadar olan araçlarda 1 kutu yeterlidir.

REV00 KASIM 2015