F6 LASTİK TAMİR SPREYİ

F6 LASTİK TAMİR SPREYİ

F6 LASTİK TAMİR SPREYİ

Lastik Tamir Spreyi, içerisinde bulunan ve hava ile temas ettiğinde kauçuklaşan özel formülü ile patlayan lastiğinizi tamir eder ve 20 psi' a kadar şişirebilir. Lastik Tamir Spreyi patlamış lastikleri sökmeden onarır. Pratik, hızlı ve güvenilir bir üründür, lastiğe zarar vermez. Patlak lastik ile yolda kalmaya son verir.

KULLANIM YERİ:

Lastik Tamir Edici ve Şişirici Sprey tüm binek otomobil, motosiklet, bisiklet, hafif ticari araç yada karavanlarda kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI :

Lastik Tamir Spreyi acil durumlar için lastik patlamalarını tamir edici ve şişirici özellikte üretilmiştir. Genellikle araç lastikleri, tahmin edilmeyen en olmadık anlarda patlar. Zahmetli ve yorucu olan lastik değiştirme sorununu bu sprey sayesinde pratik bir şekilde çözebilirsiniz. Lastik Tamir Edici ve Şişirici Sprey, zorlu yol koşulları dikkate alındığında tüm araçlarda mutlaka bulunması gereken bir üründür. Jantlardan kaynaklanan büyük yamuklukları ve lastikteki büyük yarıkları tamir etmez. En yakın servise ulaşmanızı sağlar. Bu ürünün sadece acil durumlarda kullanılması, ürünü kullandıktan sonra aracın çok yüksek süratlerde kullanılmaması ve en kısa zamanda lastiğin tamir ettirilmesi önerilir.

KULLANIMI :

Patlayan lastiğin supabı zemine basmayacak şekilde park ediniz. Mümkün ise lastiği patlatan maddeyi çıkarınız. Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Çok soğuk havalarda ürünü elinizle hafif ısıtınız. Ürün üzerindeki hortumun ucunu lastiğin supabına vidalayarak takınız. Spreyi dik tutunuz. Üzerinde bulunan siyah güvenlik kapağını yerinden çıkarınız. Üstteki düğmeye tam olarak basıp sprey içindeki kimyasal bileşimin tümünü lastik içerisine boşaltınız. Bu sırada lastiğin şiştiğini göreceksiniz. Hortumu çıkardıktan sonra hemen direksiyona geçerek, lastiğin birkaç tur atması için kısa bir süre yol alınız ve ürünün lastiğin içinde eşit şekilde dağılmasını sağlayınız. Lastikte bulunan delik kısa bir sürede kapanacaktır. Makul bir hızla en yakın benzin istasyonuna uğrayınız ve lastiğin havasını, olması gereken orijinal hava basıncına göre ayarlayınız.

 

REV01 KASIM 2015